Jak se aplikuje detoxikační masáž medem

Postup při detoxikační masáží medem je takový, že se na záda nanese vrstva teplého medu a pak se speciálními hmaty pumpuje dokud med nezmění konzistenci i barvu. Pokud je tělo hodně zaneseno toxiny, navazují se postupně na med nečistoty z podkoží, med houstně a pumpování může být bolestivé. Tento postup se během masáže opakuje 3x, ale je to natolik razantní detoxikační metoda, že ji nelze použít hned napoprvé v takovém rozsahu.

Doporučuji, pokud jde o detoxikaci aplikovat tuti masáž 3 x s postupně zvyšující zátěží.

1. aplikace :

delší masážní příprava před nánosem

jeden nános medu s pumpováním

druhý nános medu jako tepelný zábal

aktivace reflexních zón plosek medem

2. aplikace:

kratší masážní příprava před nánosem

dva nanásy medu s pumpováním

jeden nános jako tepelný zábal

aktivace reflexních zón plosek medem

3. aplikace

kratší masážní příprava

a pak dle volby buď opakujeme předešlou proceduru

nebo se aplikují 3 nánosy medu s pumpováním

Počítejte s tím, že po této masáži začne tělo pracovat, tedy vyplavovat ven toxiny. Je nutné hodně pít (vodu s citronem...) a počítat s tím, že budete ten den dost unavení a mohou se projevit některé skryté problémy. Stojí to ovšem zato. Po absolvování detoxikační kúry se budete určitě cítit lépe.