Dle rozhodnutí vlády v souvislosti s prokázáním výskytu koronaviru na území České republiky s účinností od 14. března 2020 od 6.00 do 24. března 2020 do 6.00 se zakazuje maloobchodní prodej a prodej služeb v provozovnách. Na základě tohoto rozhodnutí je přerušen provoz v masážním salonu Klub pěstování života.

Omlouváme se klientům, na které jsme nenašly v telefonu číslo a nemohly jsme jim poslat SMS zprávu.

Přejeme všem pevné zdraví a těšíme se na Vás, hned, jak bude situace v naší zemi stabilizovaná a pominou tato nutná opatření.

O zahájení provozu Vás budu informovat zde a pro zrušené termíny masáží najdeme náhradní termín.

.