NOVINKY

arr3Jak se aplikuje detoxikační masáž medemPostup při detoxikační masáží medem je takový, že se na záda nanese vrstva teplého medu a pak se...

KONTAKTY

Klub pěstování života - Eva Moletzová
Náměstí Hrdinů 5, Poliklinika vchod A, 4.p.(výtah)
794 01 Krnov
tel: +420 737 106 060
fax:
napište nám
info@klubpestovanizivota.cz
emoletzova@gmail.com

MASÁŽE » THAJSKÁ OLEJOVÁ MASÁŽ

 

 

Thajská olejová masáž je právem považována za léčebnou masáž, jejíž základy nalézáme již ve starověku, v dobách Budhy. Využívá prvky tradiční thajské masáže, tradiční čínské medicíny a indické ajurvédy.

Tato alternativní relaxační a léčebná masážní metoda spočívá v působení síly na energetické dráhy jednotlivých orgánů lidského těla, tzv. meridiány a na jejich tlakové body, takže celé tělo je podrobeno systematické tlakové masáži.Použitím pomalých a táhlých hmatů, kombinovaných s protahováním a akupresurou dochází k odblokování energií v těle, uvolnění kloubů, svalů, šlach, protažení páteře.

thajská olejová masáž mám dobrý vliv na cévní systém, krevní systém, lymfatický systém, posiluje imunitu, redukuje otoky, tuhnutí tkání, pomáhá regulaci střev. uklidňuje nervový systém, zbavuje tělo stresu. Dochází při ní k celkovému fyzickému i psychickému uvolnění.

Thajská olejová masáž navozuje celkovou hamonii a dává odpočinout tělu, mysli i duši a je vynikající prevencí před nemocemi.

 

Thajská olejová masáž částečná 60 minut 500 Kč
Thajská olejová masáž celková

120 minut

900 Kč

Na tuto masáž se můžete objednat telefonicky na tel. 737 106 060. Pokud máte zájem o dárkový poukaz, mám je k dispozici. Na tuto masáž lze zakoupit univerzální dárkový poukaz, který může obdarovaný využít na jakoukoliv z masáží uvedených na kuponu, včetně thajské olejové masáže.