NOVINKY

arr3Jak se aplikuje detoxikační masáž medemPostup při detoxikační masáží medem je takový, že se na záda nanese vrstva teplého medu a pak se...

KONTAKTY

Klub pěstování života - Eva Moletzová
Náměstí Hrdinů 5, Poliklinika vchod A, 4.p.(výtah)
794 01 Krnov
tel: +420 737 106 060
fax:
napište nám
info@klubpestovanizivota.cz
emoletzova@gmail.com

MASÁŽE » TĚHOTENSKÁ MASÁŽ
Těhotenská masáž
 
Těhotenství s sebou přináší velkou potřebu  těhotných žen uvolnit se a zbavit se bolestí a napětí.
Těhotenská masáž je velmi prospěšná nejen pro masírovanou maminku, které může pomoci od bolesti nohou, zad či šíje nebo ulevit namáhaným svalům, ale je také velmi prospěšná pro pohodu a zdravý vývoj miminka.
Během masáže je žena velmi uvolněná, relaxuje a je velice jednoduché napojit se na miminko, užívat si klid a hýčkání a komunikovat s miminkem.
Dopřejte si během těhotenství čas na sebe a své miminko v podobě relaxace, kdy o vás pečuje někdo jiný.
Masírovat a pečovat o vás bude Ester Grůzová tel. 777 544 938 , která absolvovala kurz těhotenské masáže ve školícím středisku Zázraky duše.
Jedná se o olejovou těhotenskou masáž s prvky aromaterapie, která je velmi vhodná i po porodu (přirozeném i po porodu císařským řezem).
 
Celková masáž
doba trvání 1h / 400,-
Celková masáž zahrnuje masáž zad, nohou a šíje. Trvá hodinu . Probíhá tak, že si lehnete pohodlně na masérské lehátko na bok, pod hlavou, mezi nohama a kolem bříška máte polštáře. Přikryji vás dekou a odkryji pouze masírovanou část. Začínám horní polovinou zad a pokračuji na nohu, poté se přetočíte a masíruji druhou polovinu zad a druhou nohu. Na šíji vás pak požádám abyste se posadila. 
Stejný typ masáže provádím i po šestinedělí, proto se nemusíte bát, že budete ležet na bříšku a je tedy vhodná i po porodu císařským řezem.
 
Masáž zad
doba trvání 45min / 300,-
Masáž zad probíhá tak, že si lehnete pohodlně na masérské lehátko na bok, pod hlavou, mezi nohama a kolem bříška máte polštáře. Přikryji vás dekou a odkryji pouze masírovanou část. Začínám horní polovinou zad a poté vás poprosím abyste se přetočila a pokračuji na druhou polovinu zad. Masáž trvá cca 40-45min.
 
Celková masáž nohou 30 minut/ 200 Kč
Celkovou masáž nohou mohu udělat na lehátku, kdy ležíte na boku a masíruji nohu, která je nahoře, pak se přetočíte na druhý bok a masíruji druhou nohu a poté vás poprosím o leh na zádech, kdy namasíruji přední část nohou. V pokročilejším stádiu těhotenství není lehké uležet delší dobu na zádech a proto je možnost udělat masáž v sedě na křesle. Vše je o domluvě a vašich momentálních pocitech, kdy je opravdu nutné mi říct, zda vám je masáž příjemná či ne.