MASÁŽE » REFLEXNÍ MASÁŽ ZAD
REFLEXNÍ MASÁŽ ZAD A ŠÍJE

Pod tímto názvem poskytuji masáž, která je intenzivnější. Masážní hmaty pronikají do hlubších vrstev podkoží, svalů, fascií i periostu. Masáž má přesně daný sled speciálních hmatů.

Tato masáž je vhodná, zejména pokud máte chronické bolesti zad, hodně namožená záda a zatuhlé uzliny na svalstvu zad a šíje. Někdy již po první masáži povolí urputnější blokády a bolesti zad, někdy je potřeba opakovat masáž s odstupem 2-3 dnů, maximálně však 10 opakování. Pokud po této době neustoupí bolesti zad, je potřeba hledat příčinu bolesti hlouběji v těle. Může se jednat o reflexní změny související s onemocněním vnitřních orgánů.

:

O1 - reflexní masáž zad - délka cca 45 mim.

O2 - reflexní masáž šíje a hlavy - cca 30 min. (bolesti šíje způsobují často bolesti hlavy a proto se při této masáži masíruje vlasová část hlavy)

reflexní masáž zad, 45 min. 300 Kč
reflexní masáž šíje a hlavy 30 min. 200 Kč
reflexní zad, šíje a hlavy 60 min. 400 Kč

Ckcete vyzkoušet tuto masáž? Zavolejte nebo pošlete sms na tel. 737 106 060. Ozvu se Vám zpět s domluvíme si termín.