MASÁŽE » RAŠELINOVÝ ZÁBAL A MASÁŽ

Rašelinový zábal je jedna z nejuznávanějších forem tepelné terapie, při které dochází k uvolnění svalových kontrakcí, detoxikaci organismu a příjemné relaxaci celého těla. Rašelinový zábal je klidová lázeňská procedura, která má blahodárný účinek. Díky suchému teplu dochází k uvolňování účinných látek pokožkou přímo do těla.

Předností je využití přírodního léčivého zdroje. Rašelinový zábal má teplotu 46 °C. Jednorázové použití rašelinových pláství zaručuje nejen maximální kvalitu, ale i splňuje veškeré požadavky na hygienu. Rašelinový zábal je výborný k léčbě bolesti zad a kloubů. Zlepšuje se tím tonus kůže a podkoží, dochází k hlubokému prohřátí a způsobuje relaxaci svalů a uvolnění vazivové tkáně.

Jednorázový rašelinový zábal se přikládá na klienta, přičemž na druhé straně je ohřátý nosič tepla, který na začátku postupně prohřívá a dále udržuje požadovanou teplotu obkladu. Během 3 minut stoupá pozvolna teplota obkladu a zabraňuje tepelnému šoku. Klient si postupně zvyká na léčebnou teplotu, která dosáhne 40°C na povrchu těla. Tuto teplotu si rašelinový zábal s minimálním poklesem udrží po dobu celé procedury. Doba trvání procedury je zhruba 30 minut. Bezprostředním efektem hypertermního rašelinového zábalu je analgetický a pohyblivost zlepšující účinek. Rašelinový zábal  předchází masáži samotné, čímž je zajištěna maximální účinnost celé procedury v celkové délce 1 hodina

Procedura - rašelinový zábal a masáž 45 min. 380 Kč
Procedura - rašelinový zábal a masáž 60 min. 480 Kč