PRODUKTY K PĚSTOVÁNÍ ŽIVOTA

Larens - víc než péče

Larens je specializovaná značka kosmeceutických přípravků pro péči o pokožku obličeje a těla. Nabízí moderní přípravky, které se staly revolučním spojením vědeckých úspěchů a geniality přírody na základě použitých složek, výrobní technologie nebo spektra účinků. Jejich receptury jsou vytvářeny v laboratořích Wellu pod dohledem vědců z vědecké rady Wellu a vědeckých partnerů.

LIPOSOMAL COLLAGEN LOGO

Nová klíčová složka v Larens a Larens Professional - Liposomal Collagen Complex

Navštivte stránky : https://klubpestovanizivota.wellu.eu/

Biopeptide serum spray

Biopeptide Serum Spray 150 ml

150 mlkód produktu LBSCZ/150

Revoluční peptidové sérum určené k péči o tělo a vlasy založené na jedinečné receptuře BIOPEPTIDE COMPLEX a NUTRIVI vodě. Představuje multifunkční kosmeceutikum, které intenzivně regeneruje a vyživuje pokožku a vlasy. Představuje dlouhodobou ochranu proti nepříznivým vlivům vnějšího prostředí. Sérum má tišící a regenerační účinky.