MASÁŽE » PŘÍMÁ MASÁŽ PÁTEŘE
PŘÍMÁ MASÁŽ PÁTEŘE PODLE RUDOLFA BREUSSE

Jedná se masáž zad, při níž se do páteře a celých zad vpracovává co nejvíce třezalkového oleje. Třezalka je v tomto případě nenahraditelná, protože její regenerační účinky na svalstvo i na páteř nelze nahradit jinou bylinou. Jedná se o velmi příjemou masáž, kterou mohou absolvovat i ti, kteří prodělali operaci páteře. Při této masáži se postupuje velmi citlivě a jemně a součástí je i třezalkový zábal páteře v délce cca 15 minut. Při této masáži si prostě skvěle odpočinete a Vaše záda si pochutnají na kvalitním třezalkovém oleji. Jediné, co je třeba zdůraznit, že po aplikaci třezalkového oleje nemůžete ten den na vastavit ošetřené partie sluníčku a ani umělému slunci solária. Spálili byste se.

Jestli jste unavení, přetížení a potřebujete zažít příjemné uvolnění, je tato masáž právě pro Vás ideální.

Trvá zhruba 45 minut  - cena 240 Kč