Úvod » OBCHODNÍ PODMÍNKY

OBCHODNÍ PODMÍNKY

Obchodní podmínky pro prodej procedur se slevou.

Stránky Klub pěstování života provozuje Eva Moletzová, IČ:12088340 a odpovídá za nabídky zde zveřejněné.

Nabídky slevněných procedur budou nabízeny podle vnitřní obchodní strategie. u nabídek je zveřejněn počet kusů a po vyčerpání nemusí být doplněny.

Slevové procedury se vztahují výhradně na provozovnu : Klub pěstování života , nám. Hrdinů 5, Krnov, kde budou provedeny.

Při zakoupení procedury je cena konečná, nelze ji již snižovat jinými slevovými poukazy či nároky na slevy.

Po zakoupení slevněné procedury budu kontaktovat zákazníka nejpozději do 2 pracovních dní a domluvíme si termín provedení procedury.

Platba za proceduru bude zaplacena na místě při čerpání procedury ve výši, kterou zákazník zakoupil.