MASÁŽE » MASÁŽ HORKOU SVÍCÍ
Zážitková masáž olejovou svící

Relaxační masáž horkou svící Vás okouzlí. Svíce je složena z vonných kvalitních olejů, které úžasně provoní a hydratují pokožku. Teplý olej, vůně a příjemné masážní hmaty Vám navodí pocit naprosté úlevy a odpočinku.

Můžete vyzkoušet částečnou masáž nebo celotělovou.

Cílem této masáže je hluboká relaxace, není primázně zaměřena na intenzivní promasírování zatuhlých svalů i když na ně rozhodně bude působit blahodárně též.

Při této masáží se kombinuje působení aromaterapie, vliv kvalitních olejů a masážní hmaty tak, abyste se zcela uvolnili a hluboce si odpočali.

masáž je doplněna o lávové kameny, které pomáhají teplý olej z vonné masážní svíce účinněji vstěbat do těla a přispějí k skvělému relaxačnímu zážitku

Celotělová masáž horkou svící  - 90 minut ... 720 Kč

(záda s šíjí, horní končetiny, dolní končetiny zezadu i zepředu a plosky, šíje zepředu, krk, horní končetiny zepředu)

Částečná masáž horkou svící - 60 minut - 520 Kč