MASÁŽE » KLASICKÉ MASÁŽE
Nabídka klasických masáží

Možná máte přetíženou šíji nebo záda, velmi unavené ruce či nohy a tak si můžete zvolit z nabídky pouze částečnou masáž. Pokud si na sebe uděláte více času, tak ije deální masáž celková.

Můžete si vybrat z aktuální nabídky klasických masáží. Protože mám za poslední rok velmi dobrou zkušenost a aplikací baněk, nabízím baňky i při klasických masážích. Při jejich aplikaci dochází k hlubšímu prokrvení tkání a masáž je mnohem účinnější.

Dělka masáže jak je uvedená v tabulce v sobě vždy zahrnuje zhruba 5 minut určených na přípravu a ukončení masáže.

Vyberte si sestavu klasických masáží

K1- klasická masáž ( záda nebo horní a dolní končetiny, šíje) 30 min. 200 Kč
K2- klasická masáž ( záda nebo horní a dolní končetiny, šíje) 45 min. 300 Kč
K3 - klasická masáž dle voby - buď částečná ( záda + baňky + plosky nebo horní končetiny) nebo celková (záda s šíjí, horní a dolní končetiny) 60 min. 400 Kč
K4 - klasická masáž celého těla - (záda, šíje, horní končetiny, dolní končetiny, hlava) 90 min. 600 Kč
K5 -  klasická masáž celého těla - (záda, šíje, horní končetiny, dolní končetiny, hrudník, břicho, hlava) 120 min. 800 Kč

Vybrali jste si? Můžete se nyní objednat telefonicky na tel. č. 737 10 60 60, jen prosím o trpělivost, pokud nezvedám telefon, právě masíruji a hned jak to půjde, zavolám vám zpět.