MASÁŽE » DORNOVA METODA PLUS

Dornova metoda PLUS - jednoduchý manuální způsob, jak pomoci sobě, svým blízkým nebo klientům při akutních problémech nebo dlouhodobých bolestech v zádech a kloubech. Neuvěřitelně rychle srovnává rozdílnou délku dolních končetin, posuny obratlů (a tím í pomáhá řešit výhřezy plotének), vbočené palce, problémy se všemi klouby, skoliotické vybočení páteře, posuny kostrče a s tím související neplodnost, atd.

Celé ošetření Dronovou metodou Plus trvá skoro 2 hodiny a v žádném případě se nejedná o chiropraxi, která je příliš agresivním způsobem řešení blokací obratlů či kloubů.

Dornova metoda Plus - poprvé  - cca 2 hodiny  ( cena se počítá sazbou 400 Kč/hod. za skutečně využitý čas)

Dornova metoda Plus - opakování, kontrola (cca po 1 měsíci) - dle stráveného času - 1 hod./ 400 Kč (někdy stačí pouze 30 minut)