MASÁŽE » ANTICELULITIDNÍ MASÁŽ A ZÁBAL
Masáž baňkami a skořicový zábal

Vyzkoušejte tuto výbornou kombinaci baňkování a zábalu. Baňkami se nejpve důkladě promasírují problémové partie. Masáž baňkami vyvolá rychlou výměnu látek, rozproudí rychleji krevní oběh a umožní odbourávání tuků v podkoží. Podtlak v baňkách též otevře póry kůže a následný skořicový zábal bude mnohem účinnější. Silice skořice působí příznivě , udržuje prokrvení tkáně, zahřívá a celkově osvěžuje. Přispívá k odbourávání tzv. pomerančové kůže. Na úplný závěr se do ošetřovaných míst vetře emulze Twiggy, která je určená speciálně proti celulitidě a na zeštíhlení.

Nejlepších výsledků dosáhnete při 10 opakování této kůry.

Celá procedura trvá asi 60 minut.

Anticelulitidní procedura 60 min. 400 Kč
5 procedur 300 min. 1800 Kč